Severín Hronec - je regionálny obchodný riaditeľ

Vravia mu, že je technický typ človeka, všetko má svoju príčinu a následok. Severín Hronec vyštudoval  elektrotechniku a ostal v odbore. Pracuje v oblasti služieb.

Jedna zo životných skúsenosti, ho nútila hľadať riešenia a zamýšľať sa nad podstatou života a vplyvov na kvalitu života. Hľadal spôsob regenerácie a a posilňovania odolnosti organizmu, čo ho priviedlo k tomu, že sa tohto ochorenia, ktoré ho trápilo do detstva zbavil, čím sa kvalita jeho  života neporovnateľne zlepšila.

Počas života pozoroval a zároveň si uvedomoval, čo všetko má vplyv na zdravie, emócie, správanie, reakcie a z toho vyplývajúce činy. Uvedomoval si, že mnohé veci čo majú priamy vplyv na zdravie vieme ovplyvniť ihneď. Napríklad úsmev, pozornosť, láska. Tiež si uvedomoval, že správnym výberom a skladbou potravín, pitného režimu, jeho pravidelnosťou a množstvom vieme napomôcť zdraviu a pohode. Z dlhodobého  hľadiska sú to elementy, ktoré ovplyvňujú naše zdravie, ale väčšina ľudí im nevenuje pozornosť. Je to vzduch, ktorý dýchame, vodu čo pijeme a svetlo ktoré absorbuje náš organizmus, príprava a uskladnenie potravín. To všetko z dlhodobého hľadiska rozhoduje o tom ako kvalitne prežijeme náš život, či sa na sklonu života budeme trápiť, alebo skutočne budeme žiť až do konca.

Svojou činnosťou vo firme, kde pôsobí šíri „misiu zdravia a krásy“, ktorej súčasťou je aj on.